ПальтоТоварів в категорії: 3 .               

Пальто


Пальто - вид верхнього одягу, як правило, довгого крою. Його носять в зимовий або демісезонний період. Цей вид верхнього одягу відомий вже досить давно. Пальто демонструвало соціальний статус і використовувалося як офіційнмй одяг. Але вже в 17 столітті пальто входить у досить широку моду і завойовує популярність серед представників різних класів населення.


Сьогодні існує величезна кількість різних моделей пальто. Жакети з курточками підійдуть лише в період ще теплого вересня, а порятунок від жовтневих дощів принесуть тренчі. Проте модне пальто 2012 слід вибирати передчасно. Адже навіщо чекати холодів?


І якою б не була зручною вітровка або теплий пуховик, тільки модне пальто додасть Вам воістину елегантність і шик разом з витонченою жіночністю. Наш інтернет магазин одягу в розділі жіночий одяг - верхній одяг, пропонує широкий асортимент пальто. Ми підберемо для Вас жіноче пальто, за останнім словом моди.


Купити пальто Київ або в Україну - це просто. Хочете пальто осінь чи зима 2011 - будь ласка, думаєте про пальто весна 2012 - немає проблем. ) Також є пальто вище коліна і нижче коліна. Ми доставимо Вам пальто в Київ, Харків, Донецьк Дніпропетровськ, Одеса, Львів, і всі інші міста в Україні та за її межами.


Не забудьте також відвідати розділ плащі.Catalog

Manufacturer v

Мы Вконтакте