Велюрові костюмиТоварів в категорії: 2 .               

Велюровий костюм - зручний і, в той же час, практичний одяг для дівчат і жінок будь-якого віку і будь-яких параметрів. Велюр - це сучасний аналог бархату - символу розкоші та багатства, який з'явився вісім століть тому. З часом на зміну бархату приходять велюрові тканини.


Велюрові костюми мають ряд переваг: вони зручні, не вицвітають, не линяють і не витягуються. Вони поєднують в собі практичність і розкіш. Першими з'явилися велюрові спортивні костюми, але через короткий відрізок часу велюрові костюми стали невід'ємними атрибутом жіночого гардероба. Жіночі велюрові костюми одягають для виїзду на природу, прогулянки на вулиці, пробіжці в парку і скрізь де потрібний зручний одяг. Сьогодні дуже популярнимі є велюрові костюми з вушками зайчика. Купити велюровий костюм сьогодні може кожен, ціна на нього зазвичай не вища ніж на звичайний спортивний костюм.


Інтернет магазин одягу «Сімейні покупки» пропонує Вашій увазі величезний вибір велюрових костюмів за найнижчими цінами. Робіть замовлення і ми надішлемо Вам велюровий костюм в Київ, Харків, Донецьк, Дніпропетровськ, Львів, Івано-Франківськ, Луцьк, Рівне, Кривий Ріг, Біла Церква, Черкаси, Чернігів, Житомир, Маріуполь та інші міста України. Замовили велюровий костюм? Тоді подивіться інший жіночий одяг! Рекомендуємо підготуватися до осені і подивитися осінні куртки!Catalog

Manufacturer v

Мы Вконтакте